Lifestyle

20 faktów o mnie!

Rzeczy, które uwielbiam, rzeczy których nienawidzę, poprawność językowa i moja powieść. I oczywiście czapki.

Lubię poznawać ludzi piszących teksty, które czytam. I być może to nawet trochę nie fair, że piszę o sobie tak mało. W końcu – Ty też pewnie lubisz wiedzieć, z kim masz do czynienia. Dlatego jeśli masz wolne parę minut i alternatywą są filmiki w necie, poznajmy się, enjoy. Zawsze to miłe wygrać ze śmiesznym kotem z Youtuba.

1. Uwielbiam płatki z mlekiem. Mogłabym jeść je trzy razy dziennie. Codziennie.

2. Jestem wysoka, mam 174 cm wzrostu. Kiedyś bardzo tego nie lubiłam, ale teraz mam gorsze rzeczy do nielubienia, więc nie zwracam już na to aż tak dużej uwagi.

3. Podobno szybko chodzę. Ale ja tam nie wiem.

4. Uwielbiam czystek i piję go codziennie. Nadal twierdzę, że smakuje mokrym sianem, ale tak bardzo się do niego przyzwyczaiłam, że brakuje mi go, jeśli zapomnę wypić przed wyjściem z domu.

5. Choć interesuję się kynologią od dziecka, nie mam ulubionej rasy psów. Podoba mi się kilka lub kilkanaście, ale żadna nie jest dla mnie idealna.

6. Od niedawna mam tatuaż, o którym marzyłam od kilku lat. Nie wierzyłam, że odważę się go zrobić!

7. Jest mi wiecznie zimno. Absolutnie zawsze. Miałam znajomego, który przychodził jesienią do liceum w krótkim rękawku i krótkich spodenkach. Ja wtedy miałam na sobie trzy bluzy.

8. Uwielbiam czapki, im bardziej kolorowe i im bardziej mają pompon tym lepiej.

9. Koszmarnie stresują mnie publiczne wystąpienia. Dlatego nagrywanie filmików odłożyłam na nieokreślone „kiedyś”, a wyciągnięcie do odpowiedzi na zajęciach psuje mi pół dnia. Jestem typem osoby, która na wieść, że prowadzący chce zrobić „takie fajne warsztaty, że wszyscy będą siedzieć w kółku i gadać” ma ochotę wyjść. Z kosmosu.

10. Nienawidzę wind i komunikacji miejskiej. Nie-na-wi-dzę.

11. Mimo że studiuję polonistykę nieszczególnie przeszkadzają mi błędy językowe w mowie. Chyba, że jesteś youtuberem albo w ogóle wypowiadasz się publicznie. Wtedy spłoń.

12. Przed filologią polską przez pół roku studiowałam filologię rosyjską. Здраствуйте. Jednak okazało się, że nie znoszę uczyć się języków obcych.
¯\_(ツ)_/¯

13. Za to kocham biologię i wszystko co z nią związane. Namiętnie czytam książki popularnonaukowe z tej dziedziny, a w liceum byłam na bio-chemie i planowałam studiowanie czegoś w tym kierunku – czystą biologię, zootechnikę lub leśnictwo.

14. Uważam, że często mam ogromnego fuksa i tylko dzięki niemu jeszcze studiuję.

15. Nie pijam kawy. Łe fuj!

16. Od paru lat piszę powieść fantastyczną, ale zawsze coś staje na drodze do jej ukończenia. Liczę jednak, że maksymalnie za rok pochwalę się, że ją dokończyłam.

17. Mało interesują mnie rzeczy, które interesują wszystkich. Jeśli jest jakiś ważny mecz albo afera, możesz być pewien, że będę wiedzieć o tym dopiero, gdy powie mi o tym mój chłopak.

18. Kwestionuję absolutnie wszystko.

19. Poza zwierzętami lubię też roślinki. Ostatnio zasadziłam mnóstwo pestek pomarańczy. Wszystkie wyrosły, więc mam prawdziwą armię sadzonek. Bo przecież ich nie wyrzucę.

20. Nie jestem typem gaduły, co zresztą widać na blogu, bo moje teksty są raczej zwięzłe. Potrafię za to słuchać, a nie tylko słyszeć i czekać, aż dorwę się do głosu. Mam wrażenie, że to coraz rzadsza umiejętność.

*

Ciekawi mnie czy mamy jakieś punkty wspólne? Może coś Cię zaskoczyło, bo na przykład nie sądziłeś, że mogę nie lubić kawy i w ogóle pogarda i unfollow? Daj znać w komentarzu!