dobry copywriter

Skoro tu trafiłeś, zapewne potrzebujesz mistrza klawiatury, który stworzy dobre teksty na Twoją stronę. Jestem i potrafię Ci pomóc.

Zajmuję się copywritingiem od 4 lat, ale piszę znacznie dłużej. Ukończyłam studia polonistyczne o specjalności copywriting i od tamtej pory pracuję w zawodzie, zdobywając doświadczenie. Napisałam i wydałam powieści fantasy. Dzięki temu, kiedy w końcu będę mogła pisać dla Ciebie — dostaniesz teksty wysokiej jakości.

Copywriter zdalny i zdolny. Plus faktura.

Na co dzień piszę teksty SEO oraz wpisy blogowe dla agencji reklamowych, firm pozycjonujących i klientów bezpośrednich. Moje doświadczenie jest jednak szersze. Chętnie napiszę:

— teksty na landing page,
— wpisy blogowe,
— artykuły specjalistyczne i poradnikowe,
— kreatywne bio,
— opisy produktów i kategorii,
— teksty sprzedażowe,
— scenariusze,
— posty do mediów społecznościowych.

Specjalizuję się w branży zoologicznej, wykorzystując swoją wiedzę o zwierzętach i wykształcenie na kierunku technik weterynarii. Jednak jeśli działasz w innych obszarach rynku, nic straconego: jestem otwarta na różnorodną tematykę, bo wiele rzeczy mnie interesuje. Tworzyłam teksty o AGD, modzie i biżuterii, książkach, ogrodnictwie, nauce języków obcych, edukacji, wystroju wnętrz. Tworzyłam scenariusz do animacji edukacyjnej i posty do mediów społecznościowych.

Copywriter freelancer do współpracy pełnej korzyści

Wiem, że dla moich zleceniodawców stały kontakt z copywriterem i terminowość są bardzo ważne. Dlatego zawsze trzymam się ustalonych zasad, aby nasza współpraca przebiegała sprawnie i była dla mojego klienta jak najwygodniejsza. Nie zdarza mi się odesłać tekstów po terminie, co zresztą potwierdzają referencje. Z moimi klientami chętnie dzielę się doświadczeniem, by uzyskali content, który pozwoli im się wyróżnić.

Nawiązując ze mną współpracę, możesz liczyć na lekkie i poprawne językowo teksty, które mają realną wartość dla odbiorcy, budują pozytywny wizerunek i spełniają swoją funkcję, a przy okazji potrafią zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką Google. Z pewnością spodoba Ci się także wygodny sposób rozliczania: faktury (bez vat), które możesz wrzucić w koszty swojej działalności.

W swojej pracy kieruję się zasadą, że copywriting ma sens wtedy, kiedy jest wartościowy. Tekst ma trafić do czytelnika, zainteresować go i okazać się pomocny.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania, pisz na:

kontakt[at]partyzantka.com.pl

*

Marki, z którymi miałam przyjemność współpracować:

copywriter zdalny copywriter zdalny copywriter freelancer
copywriter branża zoologiczna copywriting zdalnie
wamiz logo puste
Miejsce na Twoje logo :) puste puste

copywriter zdalny