Copywriting

dobry copywriter

Skoro tu trafiłeś, zapewne potrzebujesz mistrza klawiatury, który stworzy dobre teksty na Twoją stronę. Jestem i potrafię Ci pomóc.

Zajmuję się copywritingiem od 3 lat, ale piszę znacznie dłużej. Ukończyłam studia polonistyczne o specjalności copywriting i od tamtej pory pracuję w zawodzie, zdobywając doświadczenie. Niedawno nawet napisałam i wydałam powieść fantasy. Dzięki temu, kiedy w końcu będę mogła pisać dla Ciebie — dostaniesz teksty wysokiej jakości.

Copywriter zdalny i zdolny. Plus faktura.

Na co dzień piszę teksty SEO oraz wpisy blogowe dla agencji reklamowych, firm pozycjonujących i klientów bezpośrednich. Moje doświadczenie jest jednak szersze. Chętnie napiszę:

— teksty na landing page,
— wpisy blogowe,
— artykuły specjalistyczne i poradnikowe,
— kreatywne bio,
— opisy produktów i kategorii,
— teksty sprzedażowe,
— scenariusze.

Specjalizuję się w branży zoologicznej, wykorzystując swoją wiedzę o zwierzętach i wykształcenie na kierunku technik weterynarii. Jednak jeśli działasz w innych obszarach rynku, nic straconego: jestem otwarta na różnorodną tematykę, bo wiele rzeczy mnie interesuje (słyszałeś o czymś takim jak multipotencjał?).

Copywriter do współpracy pełnej korzyści

Wiem, że dla moich zleceniodawców stały kontakt z copywriterem i terminowość są bardzo ważne. Dlatego zawsze trzymam się ustalonych zasad, aby nasza współpraca przebiegała sprawnie. Nie zdarza mi się odesłać tekstów po terminie, co zresztą potwierdzają referencje. Z moimi klientami chętnie dzielę się doświadczeniem, by uzyskali content, który pozwoli im się wyróżnić.

Nawiązując ze mną współpracę, możesz liczyć na lekkie i poprawne językowo teksty, które mają realną wartość dla odbiorcy, budują pozytywny wizerunek i spełniają swoją funkcję, a przy okazji potrafią zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką Google. Z pewnością spodoba Ci się także wygodny sposób rozliczania: faktury, które możesz wrzucić w koszty swojej działalności.

W swojej pracy kieruję się zasadą, że copywriting ma sens wtedy, kiedy jest wartościowy. Tekst ma trafić do czytelnika, zainteresować go i okazać się pomocny.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz pytania, pisz na:

kontakt[at]partyzantka.com.pl

*

Marki, z którymi miałam przyjemność współpracować:

wamiz logopuste
Miejsce na Twoje logo :)pustepuste

copywriter