Prowadzę blog od lipca 2015 roku. Chętnie nawiążę współpracę z Twoją marką, jeśli ważne są dla nas podobne wartości. Jestem pewna, że razem wymyślimy coś fantastycznego. Reklama na blogu, którą oferuję, jest zawsze przemyślana i naturalnie dopasowana do tego miejsca. Możesz być pewien, że Twoja marka lub produkt nie zgubią się w gąszczu innych reklam i… ominą adblocka. ;)

Partyzantka to strona dla miłośników natury, zwierząt i dobrych książek, którzy mają swoją pasję lub dopiero jej poszukują. Czytelnicy tworzą kameralne grono świetnych ludzi, którzy są realnie zainteresowani tym, co dzieje się na blogu. Są zainteresowani ekologicznym stylem życia, samorozwojem, a także literaturą lub pisarstwem. Zamiast hejtu i pustych komentarzy, pod tekstami pojawiają się merytoryczne, obszerne wypowiedzi fajnych ludzi, z którymi po prostu chce się rozmawiać. To blog, który nie przyciąga click-baitami, tylko sprawia, że masz ochotę polecić go przyjaciółce lub siostrze.

Reklama na blogu: statystyki i formy współpracy

Możemy współpracować w dowolny sposób. Stworzę dla Twojej marki lub produktu ciekawy wpis sponsorowany, recenzję, zdjęcia lub posty w social mediach. Mogę też umieścić link pozycjonujący we wpisie (dożywotnio). Reklamę mogę umieścić na blogu, a jeśli chcesz, wykorzystamy także Facebooka, Instagrama lub Pinteresta Partyzantki. Jeśli nie masz pomysłu na reklamę swojego produktu, zaproponuję kilka opcji i wybierzesz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Za swoje działania wystawiam fakturę, którą możesz wrzucić w koszty.

Statystyki podpowiadają, że Partyzantkę odwiedza więcej kobiet (ponad 70%) niż mężczyzn, a czytelnicy najczęściej są w wieku 25-34 lat lub nieco młodsi (18-24). Na samym dole znajdziesz miesięczne statystyki bloga z Google Analytics.

Podoba Ci się to, co widzisz?
Masz pytania lub chcesz zaproponować współpracę? Ślij maila na:

kontakt[at]partyzantka.com.pl

 

Statystyki bloga, marzec/kwiecień 2020:

statystyki bloga