You are currently viewing Partyzanci czytają!

Partyzanci czytają!

Wiecie co? Stworzyliśmy galerię rewelacyjnych książkowych zdjęć. Sami zobaczcie!

Parę miesięcy temu opublikowałam wpis 17 Instagramów książkowych, które warto obserwować. To spora dawka inspiracji i pomysłów na własny profil. Pisałam wtedy, że chciałabym, by polscy twórcy stawiali na jakość i interesujące zdjęcia.

Zaproponowałam, żebyście ciekawe fotki książek oznaczali hasztagiem #partyzanciczytaja. Efekt przerósł moje oczekiwania. Oznaczyliśmy już ponad 200 zdjęć i cały czas dorzucamy kolejne. Chciałabym pokazać tutaj niektóre z nich i polecić profile ich twórców.

Pierwszy raz robimy coś wspólnie. Świetna sprawa, prawda? To jedno z założeń, które postawiłam sobie, tworząc Partyzantkę. Chciałam angażować Was w różne działania. Dlatego pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie nagrodzenie osoby, która oznaczyła hasztagiem najwięcej swoich fotek

Tą osobą jest @bookocholic_girl – napisz do mnie. Myślę, że przy następnym zestawieniu fotek z hasztagiem skombinuję jakąś przesyłkę dla kolejnej osoby, ale wymyślę inne zasady, bo liczenie będzie trudniejsze, a z pewnością coraz bardziej czasochłonne. Dam Wam znać, a tymczasem spójrzcie na kolejne zdjęcia:

Zaobserwujcie profile, albo przynajmniej polubcie lub skomentujcie fotki. To nie tylko dobry sposób, by pokazać twórcy, że podoba nam się to, co publikuje, ale też zdobycia obserwatorów na własnym profilu. Zauważyłam, że najwięcej osób trafia do mnie właśnie dzięki temu, że udzielam się na czyichś profilach. Dlatego warto zainteresować się tym, co chcą nam przekazać inni. Poza tym mamy okazję do poznania kogoś o podobnych zainteresowaniach. Nigdy bym nie przypuszczała, że poznam kogoś przez wrzucanie fotek na Instagrama, a tymczasem niedługo zaczynamy pisać dla Was cykl, którego nie spotkałam nigdzie indziej! Ale na razie sza. :)

Planując napisanie tego tekstu, spytałam Olę, prowadzącą profil @wiosennaczarownica: czemu akurat Instagram?

– Wybrałam Instagram właśnie dlatego – zobacz, napisałaś do mnie! W komentarzach wymieniasz wrażenia z innymi czytelnikami, odkrywasz kolejne książki. (…) Należę do osób, którym “dobrze się myśli literaturą”, a szczególnie cenię książki za to, że dają ci możliwość wyboru innego świata, gdy ten, w któym przyszło na żyć, zawodzi.

Jestem pewna, że kolejne zestawienie również będzie pełne świetnych fotek. Zajrzyjcie do hasztaga na Instagramie, znajdziecie tam więcej użytkowników. I koniecznie dołączcie do nas, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!

czarna czarna ton baner

Ten post ma 9 komentarzy

  1. Wadera

   same książki urzekają nawet bardziej niż zdjęcie, zaufaj mi!

 1. Wadera

  Jejku, jejku, a cały dzień się zastanawiałam, co to za nowe lajki na moim profilu. Już prawie zapomniałam, że mam jakiegoś instagrama. Bardzo mnie miło! I równie bardzo lubię sobie ziorać na Twój hasztag :)

  1. Właśnie zauważyła, że Twój Instagram ostatnio trochę przysnął. Może to dobry czas na reaktywację? :)

   1. Wadera

    Cała-calutka jestem od jakiegoś czasu na pół gwizdka. Trzeba mi chwili, coby się ogarnąć. Sporej chwili :)

 2. Karolina Graczyk

  Uwielbiam cię za ten # bo dzięki niemu “odkryłam” ciebie i wiele innych ciekawych profili książkowych ??

 3. Bardzo inspirujące zdjęcia pokazujesz :) Niektóre profile na Instagramie są niesamowite!

 4. misBOOKs

  Nie wiem dlaczego, ale takie piękne zdjęcia jeszcze bardziej motywują mnie do czytania :)
  Pozdrawiam!

  napolceiwsercu.blogspot.com

Dodaj komentarz