You are currently viewing Twitter wersja demo #3

Twitter wersja demo #3

Czym różni się Twitter od Instagrama?

Ludzie na Instagramie: hej wszystkim, patrzcie jakie mam cudowne życie.

Ludzie na Twitterze: mam już dość, nie mam siły, życie jest do dupy.

I wiecie, że coś w tym jest? ;)

Coraz lepiej czuję się na Twitterze i powoli zaczynam go ogarniać. Myślę, że niedługo napiszę o nim parę postów, bo chciałabym pomóc innym blogerom go zrozumieć. Uważam, że jest bardzo niedoceniany przez internetowych twórców, a szkoda. Zawsze, gdy mam chwilę, wchodzę tam pogadać z obcymi ludźmi. Zaczynam zdawać sobie sprawę, dlaczego tak prosty pomysł na serwis zrobił taką furorę. Ale pogadam o tym innym razem. Teraz spójrzcie na kwiatki, które dzielnie zebrałam ostatnio.

 

 

Jeśli nie macie jeszcze konta na Twitterze – przemyślcie dokładnie swój błąd. I nie bądźcie broken inside.

Mało Ci? Zobacz inne moje wpisy:
Spotkanie z damą
Pisanie licencjatu w 17 gifach

czarna czarna ton baner

Ten post ma 16 komentarzy

 1. Kac Killer

  Co do twitterowych depresji to wyrażałem na ten temat już kiedyś swoje zdanie, o tu: https://twitter.com/kackiller0/status/808618939160870912. :D Sam nie wiem czemu, ale strasznie mnie to irytuje. Tak samo nie rozumiem tego, że niektóre tłity siadają jak złe, a innych kompletnie nikt nie zauważa (tak, piszę o swoich tłitach XD).

  1. Hahaha :D Ja po prostu odobserwowałam ludzi, którzy przesadzali z pisaniem o tym, jak bardzo u nich beznadziejnie, ale coś w tym jest, że na tt ludzie piszą bardziej szczerze niż na instagramie.

   Co do tych tłitów – myślę, że nie ma sensu tego analizować, bo czasem coś “siądzie” po prostu dlatego, że jest głupie (jak mój tweet “po co kotu telefon? Żeby miał.” – 53 fav i 22 rt). Poza tym jak ktoś poda dalej to jest lepiej, bo wtedy więcej osób to widzi – i na zasadzie kuli śnieżnej przybywa tych lajków i rt. Więc kluczem jest chyba dużo aktywnych obserwujących.

   1. Kac Killer

    U mnie z tych, które siadły to tylko klasyczny “zgaś telewizor…”. Z moich obserwatorów zretwitowała go jedna osoba, a później poleciało i na chwilę obecną prawie tysiąc RT i ponad 700 lajków. JAK?! XD

    1. No właśnie xD
     Ale wiesz – jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie. :D

 2. Nika

  NUDA a screenowanie tweetów innych nie jest mądre.Widziałam o wiele lepsze niż te, które przedstawiłaś.

  1. Mnie sporo czasu zajęło, żeby się do niego przekonać. Czyli u Ciebie wygrywa Instagram? :)

   1. Hm… można tak powiedzieć, choć mój instagram do idealnych nie należy. Czasem jest nawet depresyjny, ale co tam. W tym roku zwracam na niego trochę większą uwagę. Zobaczymy tylko jak długo :) Zapał z czasem opada :P

 3. Irmina

  Zabawne, właśnie dzisiaj myślałam o tym czy by nie wrócić do Twittera- miałam kiedyś konto, ale było mi potrzebne by komunikować się z gościem z uczelni:D Wyobraź sobie ten zachwyt studentów, kiedy obowiązkiem było założenie tam konta:D #takbardzoweirdo
  Chętnie przeczytam Twoje przemyślenia:)

 4. KittyAilla

  Mnie w ogóle to nie pociąga, ja mam bloga, face i mi to w zupełności wystarczy :D Założyłam insta, ale nie korzystam prawie xD

 5. Lena Wadera

  rodia rozczula mnie prawie tak samo mocno, jak cogodzinne BONGI-BONGI BigBena <3

 6. Mikrożycie

  Haha, padłam. :D Chyba nie przekonam się jednak do Twittera – zwariuję niedługo od tych kont na portalach społecznościowych. Ja nawet deviantarta jeszcze posiadam!

 7. Delvardian

  Czy jezeli mam Twittera i Instagrama to oznacza, ze zachowuje jakas równowagę w zyciu? :D

 8. I właśnie za tę atmosferę kocham Twittera. FB jest irytujący, Instagram nudny, za to TT żyje i ma się świetnie :)

  1. Też nie przepadam za fb, jest na nim najgorsza atmosfera, najczęściej wybuchają gównoburze i ma chyba najbardziej okrutny algorytm. :p A instagrama lubię, bo jest ładny, choć monotonny, fakt.

Dodaj komentarz