Blogosfera

6 Instagramowych profili, które warto obserwować

Znasz wszystkie?

Jakiś czas temu strasznie wciągnęłam się w Instagrama. To fajne miejsce, bez hejtu, bezsensownych kłótni i „życzliwych krytyków”. Z łatwością można tam znaleźć ludzi, którzy dzielą się z innymi swoją pasją lub pięknem, które dostrzegają wokół siebie. I to z ich dobrze jest zaglądać na Insta.

Dziś pokażę Wam profile, które odwiedzam najchętniej. Warto je zaobserwować – sami zobaczcie, jakie cuda tworzą ich właściciele:

Deer variation? Небольшие вариации на оленью тему?

A post shared by ↞ Nikolai Tolstyh ↠ (@n_tolstyh) on

1. N-tolstyh – wpadł na pomysł fotografowania sylwetek zwierząt wyciętych w papierze. Świetny pomysł, prawda?

Sorry I had to blur some parts though ???? #?

A post shared by N i k k i • Mnl, PH (@nikkiinwanderland) on

2. Alice.in.wonderbookland – jeden z moich ulubionych instagramów książkowych. Jego właścicielka dodatkowo interesuje się kaligrafią i maluje, a jej zdjęcia mają moc poprawiania humoru w trybie natychmiastowym.

3. Edytawildphoto – to ta Edyta, dzięki której zaistniał Śpiewak. Zajmuje się fotografowaniem przyrody. Nie wiem, jak ona to robi, ale potrafi poprzez zdjęcia pokazać, jak różne charaktery mają konie.

4. Alicjazmyslowska – znacie jej bajkowe fotografie psów? Jeśli nie, koniecznie nadróbcie zaległości, bo talent polskiej fotografki doceniło nawet National Geographic.

https://instagram.com/p/9Wye4YMBeC/

5. mazuro_maniaczka_to_ja – uwielbiam zdjęcia przyrody, a Elżbieta jest prawdziwym mistrzem zatrzymywania czasu w kadrze.

6. Sapphire.reads – piękne zdjęcia książek z domową atmosferą. Który fan czytania by ich nie lubił?

*

Na dziś to tyle, ale jeśli wpis się Wam spodoba, za jakiś czas opublikuję podobny. Myślę, że blogerzy powinni częściej polecać cudze prace.

Który profil szczególnie się Wam spodobał? A może znacie inne, warte polecenia profile? Koniecznie dajcie znać!

10 thoughts on “6 Instagramowych profili, które warto obserwować”

  1. Nie znałyśmy żadnego. Coś Instagram nam się nie załącza na komputerze, musieli coś pozmieniać. Zobaczymy później na komórce.

  2. nie wiem, jak do tego doszło, ale Instagram zaczęłam śledzić dopiero kilka dni temu. ba, założyłam nawet konto i wieczorami zamiast czytać książki przeglądam foty w telefonie. ooo, właśnie już wiem, dlaczego wcześniej unikałam tej aplikacji. czas zdecydowanie za szybko mi tam płynie ;)

  3. Świetne zdjęcia, ach aż mnie wzięło na powrót do Instagrama pełną parą, bo póki co jakoś tak po macoszemu go traktuję :)

  4. Nie znam żadnego, tadam. Ale mnie ostatnio Instagram również urzekł i znajdę w nim mnóstwo inspiracji i fajnego spojrzenia ludzi okiem obiektywu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *