You are currently viewing Blogowa myślodsiewnia #10

Blogowa myślodsiewnia #10

Kolejny zbiór ciekawych linków – tym razem na specjalne zamówienie – pojawia się tu już po raz 10!

Ostatnia burzliwa dyskusja pod jednym z wpisów sprawiła, że mam całkiem sporo blogów do odwiedzenia – bo jestem ciekawa, z kim miałam okazję porozmawiać i doceniam tych, którzy potrafią prowadzić kulturalną dyskusję w internecie. Dodatkowo Wiktoria napisała, że bardzo lubi tę serię, więc nie miałam wyjścia i musiałam znaleźć kilka ciekawych linków, które warto posłać dalej w świat. ;)

1. Cały blog Macieja zasługuje na polecenie, dlatego przyjrzyjcie się bliżej jego wpisom – zwłaszcza jeśli sami zajmujecie się pisaniem lub planujecie zacząć. Jego teksty zaskakują trafnością, szybkością, z jaką się je pochłania, świeżym spojrzeniem i szpilkami, wbijanymi od czasu do czasu w nasze poczucie komfortu. Najbardziej zapadł mi w pamięć Internetowy kurs życia.

2. Jeśli kliknąłeś w tekst Macieja, powinien zainteresować Cię artykuł o podobnej tematyce: Czy pisanie nauczy Cię pisania? Okazuje się, że to nie takie proste, jak mogłoby się wydawać.

3. Jeden z ciekawszych tekstów, które pojawiły się po mojej krytyce na temat blogosfery książkowej został opublikowany na blogu Skrytka Magdaleny.

4. Blue Kangaroo to blog, na którym studenci znajdą mnóstwo informacji dotyczących ogarniania studiów i efektywnego wykorzystania tego okresu życia. Ostatnio pojawił się tam wpis, w którym autorka krok po kroku tłumaczy jak założyła start up.

5. Cyfrowi Nomadzi jak zwykle z dobrym, obszernym materiałem, z którego można się wiele nauczyć: Jak zarabiać online na pasji do biznesu, książek i podróży – wywiad z Jankiem o Kindle publishingu.

6. Szukałam ładnego kalendarza do druku, by ogarnąć swój czas w wakacje i znalazłam takie cudo. Darmowy kalendarz, który można pobrać na blogu Wild rocks. Pokazywałam go już na Instagramie i Facebooku, ale może jakimś cudem komuś umknął. Prawda, że piękny?

7. Na koniec wywiad dla miłośników czworonogów – Jak żyje się z psem ratownikiem?

Jestem ciekawa, które linki kliknęliście? I standardowo – polecajcie w komentarzach wpisy swoje i innych!

czarna czarna ton baner

Ten post ma jeden komentarz

 1. Mnie skusiły dwa pierwsze linki, a ze swojej strony polecę wpis LifeManagerki o Mokotowie
  http://lifemanagerka.pl/2017/07/ciekawe-miejsca-na-mokotowie/
  Oraz przepis na wegański majonez jaglany
  http://www.mortycja.com/przepis-na-weganski-majonez-jaglany/
  Jak zawsze zapraszam również do siebie, tym razem podlinkuję ważny dla mnie tekst, który nie cieszy się niestety dużą popularnością. O tym, jak głosować kupując i o mocy pieniądza w ekologii i nie tylko.
  http://ludzkiarchipelag.blogspot.com/2017/06/gospodarcze-skutki-wspierania-koncernow.html

Dodaj komentarz