You are currently viewing Blogowa myślodsiewnia #5

Blogowa myślodsiewnia #5

Sześć tekstów do przeczytania przy kawie i jeden lead, którego nie potrafię napisać.

Lubię tworzyć Myślodsiewnię. Wymaga ode mnie poszukiwania nowych blogów, by nie polecać nieustannie tekstów tych samych autorów. Taka przebieżka po blogosferze jest świetną sprawą – uświadamia, jak wielu kreatywnych twórców można znaleźć w internecie. Sprawdźcie, co znalazłam dla Was tym razem.

Dobry tekst dla osób równie upartych jak ja – na blogu Wyrwane z kontekstu przeczytacie, kiedy lepiej się wycofać.

5 rzeczy, nad którymi lepiej przestać rozmyślać i równocześnie super-hiper-totalnie rewelacyjny blog, 10 tysięcy. Skąd taka nazwa? Sprawdźcie.

Pies w przestrzeni publicznej, czyli człowiek z psem jako gorszy sort – wymowny tytuł, który niestety znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Uwielbiam wczasy nad morzem z Joy, w przyszłości chcę pojechać z nią w Bieszczady, dlatego mam nadzieję, że nastawienie do ludzi wyjeżdżających na wakacje z psami wreszcie się zmieni.

Riennahera pyta, czy warto iść na studia. Chciałabym trafić na ten tekst po swojej maturze.

Teksty Hani to minimum słów i maksimum treści. Ogromnie lubię do niej zaglądać. Przeczytajcie o ogromnym ryzyku milczenia.

Stary tekst, ale w blogach świetne jest to, że teksty są wieczne, więc miłej lektury! Marcel Proust i inni selfpublisherzy, o których nie wiecie.

Chętnie poczytam to, co Wy mi podrzucicie, dlatego jeśli chcecie podzielić się jakimś wartościowym linkiem do cudzego lub swojego tekstu, koniecznie zostawcie go w komentarzu.

A jeśli Wam mało, sprawdźcie 9 blogów, które warto poznać w te wakacje!

czarna czarna ton baner

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Martyna

  Lato rozleniwia… ja też odczuwam ten brak checi do czegokolwiek. Chętnie jednak zerknę na polecane blogi. Czas powoli wrócić do obiegu :)

 2. Znalazłam aż trzy teksty dla siebie! Przez Cibie spędzę za dużo czasu przy laptopie ;p
  Jeszcze nie przeczytałam tekstu o studiach, ale muszę przyznać, że kiedyś w ogóle o nich nie myślałam. Do czasu aż okazało się, że muszę się przekwalifikować i studia są najlepszym na to sposobem :) Zaczynam w tym roku, a za trzy lata w końcu będę mogła normalnie pracować ;)

 3. Lunka1969

  Partyzantko, i ja też trafiłam dziś po raz pierwszy do ciebie. Bez względu na to, czy chcesz, czy nie chcesz, zostaję:)))
  http://xn--poziomkowewzgrze-ivb.pl/przygody-sloika-czyli-joga-w-wielkim-miescie/
  http://xn--poziomkowewzgrze-ivb.pl/koniec-ery-bankomatow/
  http://xn--poziomkowewzgrze-ivb.pl/teraz-bede-twoja-mama/
  http://xn--poziomkowewzgrze-ivb.pl/planeta-straconych-zludzen-planeta-mama/

  ps mój blogowy projekt życia: http://www.audio-blog.pl
  Bardzo zapraszam do współpracy, choć nie mogę zaoferować ogólnie przyjętej we współpracy stawki w wysokości 1000 pln. Wciąż dokładam do mojego projektu i wciąż głęboko wierzę, że ma on sens:)

Dodaj komentarz