You are currently viewing 9 blogów, które warto poznać w te wakacje

9 blogów, które warto poznać w te wakacje

Co warto przeczytać w internecie?

Wakacje to piękny czas, w którym wylegujemy się nad basenem lub jeziorem, robimy te wszystkie rzeczy, na które nie mieliśmy czasu przez resztę roku i… nie oszukujmy się, i tak jesteśmy online.

Dlatego przygotowałam dla Was listę blogów, które warto poznać podczas wakacji lub urlopu, gdy teoretycznie mamy więcej czasu i możemy poświęcić parę minut na tekst lub dwa… ewentualnie kilkanaście. A przy okazji mamy szansę czerpać z wiedzy i doświadczenia innych, a to zawsze jest dobry pomysł.

Blogi, które Wam pokażę, odkryłam niedawno i sama chcę poznać je lepiej podczas wakacji.

1. Wanna pełna zombie – idealna na upały, lekka, z popkulturą w tle.

2. Maw reads – piękny blog o książkach. Przyjazne, przytulne miejsce, do którego chętnie zaglądam.

3. D8Factory – ciekawe tematy i sporo chęci do działania skumulowanej w jednej Fabryce.

4. Riennahera – magia istnieje. I jest nią sposób, w jaki pisze autorka. Nie przestaję się zachwycać i powoli wierzę, że wcale nie trzeba mieć jednego konkretnego tematu, na który należy pisać.

5. Black deer – ten blog przykuł moją uwagę i sama chcę go poznać w te wakacje. Może Wy również?

6. Fabryka dygresji – o książkach i o pisaniu książek. Dlaczego nie?

7. Kulturą w płot – zdobył tytuł Bloga Roku 2014 i miano Najlepszego Bloga Literackiego i Kulturalnego. A ja wiem tylko tyle, że podoba mi się jego nazwa. Rzecz do nadrobienia!

8. Śledź też pies – Śledzie mają ostatnio przerwę, ale i tak warto zerknąć. Autorka hoduje berneńczyki i dzieli się cennym doświadczeniem około-psim.

9. Typewriterka – blog, na który trafiłam zaledwie parę dni temu. I na pewno zostanę na dłużej. Dotyczy pisania, budowania marki i copywritingu – brzmi świetnie.

Jestem pewna, że wśród tych linków znajdziecie choć jeden, który przypadnie Wam do gustu. W sieci jest wiele durnych miejsc, nie wartych ani sekundy naszego czasu. Zamiast tego warto zajrzeć do twórców, którzy mają coś do przekazania.

Znacie inne ciekawe blogi? Wrzućcie linki w komentarzach pod tym tekstem.

czarna czarna ton baner

Ten post ma 11 komentarzy

 1. Sławomira

  Jak jest dziewiątka w nazwie, to muszę wszystko przeczytać. Dwa znam, więc idę obejrzeć pozostałe.

 2. Aleksandra

  Lubię Stay Fly za niesamowicie pozytywne podejście do życia i chęć do zmieniania świata.

 3. matekneo

  #CałyŚwiatWJednymMiejscu? Tak – to możliwe! Może to nie jest stricte blog, ale z całą pewnością #RozbudzaPodróżniczeMarzenia. Kilka myśli nieuczesanych na tematy podróżnicze i nie tylko też się znajdą :) http://triponline.pl/ –> po wejściu chce się tylko zostać :D

 4. Wadera

  Martyna, mój kot mi świadkiem – pacnę Cię w loczki! Już prawie udało mi się zasiąść do komputera i zrobić na nim coś KONSTRUKTYWNEGO a potem trafiłam na Twoje blogowe polecajki i przepadłam bez reszty. W tym tempie powinnam odpisać Ci na maila w okolicach Bożego Narodzenia :D

  1. Możesz odpisać w przerwie od czytania blogów. :D A ja mam kolejną część Wilków! :)

 5. Sygin

  Należy mi pogratulować zapłonu. Zrzucam wszystko na wakacje, niech będzie. Bardzo się cieszę, że wyłowiłaś mojego bloga z internetowego oceanu. Ściskam mocno i życzę radości z blogowania;)

  1. Daj spokój, zupełnie nie mam pojęcia, czemu nie napisałam Ci o tym tekście na pw! ;)

 6. Emilia Nowak

  Dziękuję. To chyba pierwszy raz, kiedy ktoś polecił mojego bloga. Jestem przeszczęśliwa. Nie spodziewałam się takiego wyróżnienia. Ocieram łzy wzruszenia. <3

Dodaj komentarz