Blogosfera

Blogowa myślodsiewnia #3

Od dobrego CV przez tatuaże, aż do Wikingów. Przejrzyjmy razem ciekawe teksty z sieci.

Na początek uroczy komiks o adopcji psa ze schroniska. Wyszedł pięknie i mam nadzieję, że przekona choć parę osób.

Ronja wymienia 10 faktów, po których poznasz, że wyszłaś za Wikinga. Idealny tekst dla fanów serialu.

Bardzo wartościowy wpis dla wszystkich, którym zależy na rozwijaniu swojego profilu Instagramowego: 10K obserwatorów na w 3 miesiące w praktyce. Zapisałam sobie link i na pewno wrócę jeszcze parokrotnie, by odświeżyć informacje. Poza tym przykład tego, że innym się udało jest bardzo motywujący!

Ostatnio potrzebowałam CV. Machnęłam je szybko w Wordzie, bo sytuacja była nietypowa. Parę dni później znalazłam fajny tekst o stworzeniu perfekcyjnego CV i wiem, że wykorzystam go w przyszłości.

Moja powieść ciągle siedzi mi w głowie, dlatego chętnie czytam wszystko, co dotyczy tematyki pisania i wydawania tekstów. Dwa warte uwagi artykuły to: Dlaczego wydawca nie chce wydać Twojej książki? A także 6 sposobów na pokonanie lenia ze Spisku pisarzy, który odwiedzam regularnie.

Co znaczą damskie tatuaże? Julia mierzy się ze wszystkimi piórkami, jaskółkami, chińskimi znakami i innymi cudami o – na pewno – głębokiej symbolice.

Stand up, który niedawno rozbawił mnie do łez – Eddie Izzard, Stonehenge (z polskimi napisami).

Fotki z #partyzanciczytaja. Pamiętacie, że obiecałam udostępniać fotki oznaczone tym hasztagiem? Będą ukazywać się w każdej Myślodsiewni. A może wiecie jak sprawić, by wyświetlały się obok siebie?

 

Jeśli któryś z linków szczególnie Wam się spodobał, podajcie go dalej. Dzielmy się dobrą treścią. Pokażcie też mi i innym ciekawy artykuł albo miejsce w sieci, wrzucając link w komentarzu.

Wiesz, że Partyzantka ma fajnego Facebooka?
Kliknij „lubię to” i bądźmy w kontakcie!