You are currently viewing Blogowa myślodsiewnia #3

Blogowa myślodsiewnia #3

Od dobrego CV przez tatuaże, aż do Wikingów. Przejrzyjmy razem ciekawe teksty z sieci.

Na początek uroczy komiks o adopcji psa ze schroniska. Wyszedł pięknie i mam nadzieję, że przekona choć parę osób.

Ronja wymienia 10 faktów, po których poznasz, że wyszłaś za Wikinga. Idealny tekst dla fanów serialu.

Bardzo wartościowy wpis dla wszystkich, którym zależy na rozwijaniu swojego profilu Instagramowego: 10K obserwatorów na w 3 miesiące w praktyce. Zapisałam sobie link i na pewno wrócę jeszcze parokrotnie, by odświeżyć informacje. Poza tym przykład tego, że innym się udało jest bardzo motywujący!

Ostatnio potrzebowałam CV. Machnęłam je szybko w Wordzie, bo sytuacja była nietypowa. Parę dni później znalazłam fajny tekst o stworzeniu perfekcyjnego CV i wiem, że wykorzystam go w przyszłości.

Moja powieść ciągle siedzi mi w głowie, dlatego chętnie czytam wszystko, co dotyczy tematyki pisania i wydawania tekstów. Dwa warte uwagi artykuły to: Dlaczego wydawca nie chce wydać Twojej książki? A także 6 sposobów na pokonanie lenia ze Spisku pisarzy, który odwiedzam regularnie.

Co znaczą damskie tatuaże? Julia mierzy się ze wszystkimi piórkami, jaskółkami, chińskimi znakami i innymi cudami o – na pewno – głębokiej symbolice.

Stand up, który niedawno rozbawił mnie do łez – Eddie Izzard, Stonehenge (z polskimi napisami).

Fotki z #partyzanciczytaja. Pamiętacie, że obiecałam udostępniać fotki oznaczone tym hasztagiem? Będą ukazywać się w każdej Myślodsiewni. A może wiecie jak sprawić, by wyświetlały się obok siebie?

 

Jeśli któryś z linków szczególnie Wam się spodobał, podajcie go dalej. Dzielmy się dobrą treścią. Pokażcie też mi i innym ciekawy artykuł albo miejsce w sieci, wrzucając link w komentarzu.

Wiesz, że Partyzantka ma fajnego Facebooka?
Kliknij „lubię to” i bądźmy w kontakcie!

czarna czarna ton baner

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Sławomira

  Jakie ładne jest nowe wydanie Harry’ego Pottera. Stare się już rozpada (dzięki mamo, dalej zostawiaj książki otwarte), więc może będzie kiedyś nowe u nas. U Ronji utonęłam, a sposoby na lenia znam.

 2. iri-sunshine.blogspot.com

  Jedno zdjęcie ustaw “wyrównaj do lewej”, a drugie “wyrównaj do prawej” i wtedy spróbuj usunąć odstęp między innymi:) Też czasami mam z tym problem, blogger nie ułatwia życia (nie wiem jaki ty masz interfejs, ale u mnie ten sposób działa).

 3. Agnieszka D.

  Jak dobrze, że moje tatuaże nie są piórkami i znakami nieskończoności :D
  Tekst o Wikingach uwielbiam <3

 4. Ojej, dzięki za polecenie! Dopiero teraz zerknęłam w Google Analytics, a tu taka miła niespodzianka :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz