You are currently viewing Blogowa myślodsiewnia #2

Blogowa myślodsiewnia #2

Drugie zestawienie ciekawych linków już na Was czeka!

Przyznam, że wyszukiwanie ciekawych linków to niezłe wyzwanie zwłaszcza, że nie narzekam na nadmiar wolnego czasu. Chcę polecać Wam tylko oryginalne, dobrze napisane teksty. Dlatego w dzisiejszej liście nie znajdziecie pięćdziesięciu wpisów na temat „jaki prezent kupić dziewczynie/ przyjacielowi/ pani z przyry”. Mam za to dla Was…

Poruszające Zapomniane historie na blogu Okularnica. Wpis powstał w dniu Zaduszek, ale myślę, że warto go przypomnieć. To jeden z tekstów, które zapadają w pamięć na długo.

Natalia z Jest Rudo pisze o walce z perfekcjonizmem – jak zwykle w lekki, zabawny sposób, który do mnie przemawia. Podaje też link do testu, dzięki któremu można sprawdzić, czy ma się cechy perfekcjonisty. Na ten temat można też poczytać na Jaskółczarni (absolutnie kocham tę nazwę).

Następny link specjalnie dla początkujących blogerów – Magda wyjaśnia, dlaczego nie czyta Twojego bloga i jak zwykle robi to w taki sposób, że chcę, aby wpis był przynajmniej dwukrotnie dłuższy. Czy lubicie teksty dotyczące blogowania tak bardzo jak ja?

Tomek Tomczyk zrobił ostatnio zestawienie swoich najczęściej klikanych wpisów i wśród nich jeden zainteresował mnie szczególnie – odpowiedź na oburzenie ludzi zbyt wysokimi zarobkami blogerów. Skoro tak, pisze Tomek, rzuć szkołę, pracę, rodzinę, zostań blogerem i zarabiaj miliony.

Cenię bloga Pies do kwadratu za profesjonalne podejście, oryginalne tematy i świetne wykonanie. Można zaczerpnąć tam sporo wartościowej wiedzy o psach, podanej w zrozumiałej i interesującej formie. W jednym z tekstów autorka radzi, jak świadomie kupić rasowego psa. Jeśli znacie kogoś, kto jest na etapie kupna psa, koniecznie podeślijcie mu link. Niestety wiele takich „zakupów” jest przeprowadzanych zupełnie nieświadomie.

Na koniec podrzucam Wam fanpage Bohatera. Kto nie polubi, ten trąba.

I oczywiście Facebook Partyzantki. Jeśli Ty już go polubiłeś upewnij się, że Twoi znajomi także dowiedzą się o jej istnieniu! :)

czarna czarna ton baner

Ten post ma 6 komentarzy

 1. Kasia Kwiatkowska

  Bardzo ciekawa lista. Każdy z tych blogów ma swoją duszę. Przeczytałam jednym tchem. Dziękuję.

 2. Sisters92

  Fp już widzę lubimy, tekst Magdy przeczytałyśmy z ciekawością. Po części ma rację, wiadomo, że jak blogi-choinki mienią się wszystkimi kolorami tęczy, to raczej nie będą miały wielu zwolenników ;)

 3. Delvardian

  Magda to się w ogóle kaja jak pies szkolony awersyjnie (buhahaha), bo ostatnio znowu zapuściła to, o co obiecała dbać. :D
  A resztę już czytam z zapartym tchem i dziekuję za polecenie :D!

 4. Socjopatka

  same perełki…:) a odnośnie Twojego pytania: ja też kocham wpisy o blogowaniu! ;)

Dodaj komentarz