You are currently viewing #4 Blogowa Myślodsiewnia

#4 Blogowa Myślodsiewnia

A po maturach czytaliśmy dobre blogi.

Zdawałam maturę raptem parę lat temu i pamiętam głównie zaskoczenie faktem, że wszyscy wokół byli tak zestresowani. Ciekawa jestem, co zapamiętają tegoroczni maturzyści?

Czas na czwarte zestawienie ciekawych linków. Jak zawsze wrzucam ich zaledwie kilka, żebyście zdążyli przejrzeć wszystkie. Te teksty z nawiązką wynagrodziły mi przekopywanie się przez całe mnóstwo powtarzających się lub zupełnie nieistotnych wpisów. Spójrzcie, co mam:

Rewelacyjna prelekcja i wpis na temat odpowiedzialnego blogowania. Codziennie do sieci trafiają setki tekstów, dlatego każdy twórca chce się wyróżnić. Niewielu, niestety, kieruje się zasadą: jeżeli ktoś słucha, to jestem za tego kogoś odpowiedzialny.

Hania napisała tekst 13 książek mojego życia. Lubię czytać takie zestawienia i zapisywać sobie książki, które wpadły mi w oko. Jestem pewna, że część czytaliście, a niektóre wzbudzą Wasze zainteresowanie. Ja muszę wreszcie sięgnąć po Żulczyka.

Ratunku, chcę być wszystkim, czyli tekst w stu procentach o mnie. Jeśli interesuje Was sporo rzeczy i najchętniej bylibyście w kilku miejscach jednocześnie, przeczytajcie.

„Ludzie mówią, że nie wiedzą, co robić ze swoim życiem. A co się robi z tymi, którzy chcą robić ze swoim życiem za wiele?”

Być może dobrą odpowiedzią jest tekst Riennahery Jak mieć czas na wszystko. To kolejny świetny, niedawno odkryty przeze mnie blog, dlatego zajrzyjcie koniecznie. Serio, jeśli jeszcze nie kliknęliście linka, to to zróbcie.

„Każdy obejrzany film jest wpisem, którego nie napisałam. Każde wyjście na piwo jest czasem, którego nie spędziłam czytając.”

I nieco lżejszy kaliber, czyli 12 tekstów, które sprawią, że Twój fejs zapłonie ogniem. Czytałam ten tekst dość dawno, a bardzo zapadł mi w pamięć. Autor jest świetnym obserwatorem – jestem pewna, że niemal każdy z Was widział na fejsie gównoburzę w związku z większością tych tematów.

Otagowaliśmy hasztagiem #partyzanciczytaja już ponad 80 fotek. Koniecznie użyjcie go przy najbliższej okazji! Jeszcze trochę i przygotuję osobne zestawienie z Waszymi zdjęciami. Jeśli pacniecie w hasztag, przejdziecie do wszystkich zdjęć.

W komentarzach jest miejsce na Wasze wartościowe linki. Pochwalcie się czymś, co napisaliście, polećcie kogoś i odwiedźcie linki, które wrzucili inni.

Partyzantka ma fajnego Facebooka.
Polub go i bądźmy w kontakcie.

czarna czarna ton baner

Ten post ma 8 komentarzy

  1. Krzysztof Lancaster Kotkowicz

   A dziękuję, cieszę się że się spodobał :)

 1. Rez Nor

  Uwielbiam takie zestawienia blogów :D Zawsze znajdę wśród nich coś dla siebie :) No i te zestawienia wpisów autorzy czasem postępują według takiego klucza, że głowa mała :D

 2. Pamela Janik

  Kocham takie zbieraniny tekstów- w życiu bym ich sama nie znalazła. Dzięki Tobie mam co czytać ;)

Dodaj komentarz