linki
Blogosfera

Casting do roli orków, śpiewający lodowiec i inne cudawianki [myślodsiewnia #12]

Jedną z rzeczy, za które najbardziej lubię internet jest to, że możesz oglądać śmiesznego kota, a za chwilę odpalić wykład o fizyce kwantowej.

Jednak w sieci jest całkiem sporo miałkich i bezsensownych treści, dlatego bardzo lubię polecajki, czyli zestawienia wartościowych miejsc i artykułów. Myślodsiewnia jest jednym z nich. Tym razem mam dla Was sześć linków:

1. Kacper napisał wnikliwą recenzję: Jak pozostać dżentelmenem, gdy świat wciąż się zmienia? Brakuje mi takich dogłębnych, przemyślanych tekstów na blogach książkowych. Artykułów, które pokazałyby, że bloger nie tylko przeczytał książkę, ale jeszcze ją zrozumiał i przemyślał, a na dodatek chce o niej rozmawiać.

2. Trafiłam ostatnio na nagranie z odgłosami „śpiewającego lodowca”, które przypomniały mi zimy, gdy jezioro zamarzało i wydawało trochę przerażające, ale niesamowite dźwięki. Piękna rzecz!

3. Paweł Tkaczyk napisał rewelacyjny (jak zwykle) tekst o budowaniu marki osobistej introwertyka. Ciekawy punkt widzenia i prztyczek w nos dla wszystkich, którzy zasłaniają się introwertyzmem.

4. Bardzo lubię lokalne legendy, ludowe wierzenia i przesądy. Na blogu Dziwni ludzie przeczytacie historie z dreszczykiem dotyczące małej wsi w samym sercu Borów Tucholskich.

5. Ostatnio nie mogę przestać słuchać Krzyśka Piersy. Polecam jego kanał wszystkim pisarzom, dawka motywacji i wiedzy gwarantowana!

6. Od siebie dorzucę stary, ale aktualny tekst: Gdzie zrobić tatuaż? 10 tatuażystów, których prace uwielbiam.

7. I na koniec news, który niesamowicie mnie rozbawił jakiś czas temu. Amazon szuka ludzi o dziwnym wyglądzie do roli orków. To musiało być niezwykle… rozwijające wydarzenie. ;)

*

Który punkt szczególnie Wam się spodobał? A może ostatnio trafiliście na ciekawy artykuł, którym chcecie się podzielić? Jeśli tak, wrzućcie link w komentarzu, żeby lisek ze zdjęcia uśmiechnął się jeszcze bardziej. ;)

7 thoughts on “Casting do roli orków, śpiewający lodowiec i inne cudawianki [myślodsiewnia #12]”

  1. Tekst o budowaniu marki osobistej introwertyka już kiedyś czytałam. To prawda, nie jest to przeszkoda w robieniu wymarzonej kariery. Takową może być na przykład nieśmiałość czy depresja.

  2. Szczególnie zainteresował mnie pierwszy, trzeci, czwarty i piąty. Będę miała co czytać w piątek w pociągu.
    Ostatnio mam pewien problem, ponieważ cię obserwuję, a nie wyswietlają mi się twoje posty w aktualnościach. Na tak zwanej liście czytelniczej.

  3. Jeśli obcy kiedyś najadą na naszą planetę, to będą brzmieli, jak ten lodowiec. Słowo.

    Super źródła Martyna – takie źródła do miód na moje, bądź co bądź – zepsute algorytmy rekomendacji na FB i YT. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *